Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hana Neumanová se narodila v listopadu 1977 v Čáslavi, kde od té doby žije a pracuje. Po ukončení SPgŠ v Čáslavi studovala PF UJEP v Ústí nad Labem, kde se specializovala na učitelství pro 1.stupeň ZŠ se zaměřením na Výtvarnou výchovu. Při studiu absolvovala kurzy malby, grafiky a prostorové tvorby. Po studiu na VŠ začala příležitostně učit v ZUŠ v Čáslavi výtvarný obor. Má za sebou již několik výstav. Stálá expozice Hany Neumanové je v galerii ART v Čáslavi, kde vystavuje spolu se svým otcem Pavlem Kabeláčem ( malba olejů, akvarelů - impressionistická malba, abstrakce, krajinomalba ). Zaměřuje se na malbu na hedvábí, olejomalbu, abstrakní malbu, asambláže a dětské ilustrace  ( kolorovaná kresba, tisk ). Také se věnuje výrobě - malbě kulis pro divadelní účely Tanečního studia ART Čáslav. V roce 2008 vzniká soukromé DECOR STUDIO ANNIE.

Kromě této záliby se od dětství věnovala tanci, ukončila 2 cykly v ZUŠ, byla přijata na taneční konzervatoř TCP- DVP Praha, kde po třech letech dálkového studia úspěšně absolvovala. Nyní již dvanáctým rokem učí na ZUŠ taneční obor - má vlastní Taneční studio ART ( současný, klasický a výrazový tanec ) a twirling ( Avanti teamy Hany neumanové získaly titul Mistr ČR a Mistr Evropy ). Kromě této práce porotcuje různé taneční soutěže a twirlingové soutěže, je bývalou členkou Presidia mažoretek ČR, vedoucí okresní umělecké rady Tanečního oboru, učitelka, choreografka, pořádá jako lektorka semináře a kurzy.

Výtvarné projekty -na zakázku klienta maluje obrazy do konkrétních interiérů, dekoruje nábytek, stěny ( malby do dětských pokojů, výzdoba interiérů firem ).

Ukázka: malba na hedvábí - akvarel - předěl stěny - dveře - LUCEMBURSKÁ AMBASÁDA PRAHA- velvyslanectví( 2 obrazy 3x2 m) Malba krajiny Lucemburska,město v zeleni, most

Akční malba - taneční kroky ( PF UJEP Ústí nad Labem ), stroj času, vztahy, zážitková malba v krajině, asambláže a koláže